Hakkımızda

Pirana Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında dijital reklam ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2007-2012 yılları arasında E-ticaret paket yazılımlar, Web tabanlı dershane ve özel okul yönetim yazılımları geliştirilmiştir.

2012 yılı başında av, kamp ve outdoor sektörlerinde e-ticaret faaliyetleri göstermek üzere avfoni.com kurulmuştur. avfoni.com yenilikçi tarzı ile kısa zamanda sektörün önce gelen markalarından biri olmuştur.

2014 yılında av, kamp ve outdoor sektörünün ihtiyaç duyduğu modern mağazacılık anlayışı ile avfoni Ankara Tandoğan mağazası açılmıştır. 500 m2 alanda 15.000’den fazla çeşit ürünün sergilendiği bu örnek mağaza hala faaldir.

2014 yılında ile Pirana yaban hayatı izleme, ekolojik çözümler, kablosuz güvenlik sistemleri ve tekstil tasarım ve üretim alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Fotokapanlar, hayvan takip cihazları bu kategoride öncü olunan ürün gruplarıdır. Jandarma, Emniyet Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü bünyesinde onlarca proje için binlerce fotokapan kurulumu tamamlanmıştır.

2016 yılında Ankara’nın en elit alışveriş merkezlerinden biri olan Armada AVM’de ikinci mağaza açılmıştır.

Pirana pek çok ulusal e-ticaret sitesine ürün tedarik hizmeti vermektedir.

Pirana; Gerber, Jg Works, Helikon-Tex, Keepway, Keepguard, Tractive, Buckeyecam, Masterlock, The Pocket Shot, Ornitela, Vectronic, Dan Inject, Microwave Telemetri markalarının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, outdoor, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Balık avında; Daiwa, Okuma, Fox, Fııısh, Gamakatsu, Okuma, Savage Gear, Shimano. Kara avında; Umarex, Hatsan, Jg Works, Heckler & Koch, Ics, Sig Sauer, Browning, Cabela’s, Cybergun, Deer Hunter. Kamp outdoor; Evolite, Husky, Jack Wolfskin, Merrell, Salomon, Led Lenser, Stanley gibi seçkin markaları doğa severler ile buluşturmaktadır. Avfoni dünyaca ünlü markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Funky Camp, Funky Chairs, Headshot markalarının satışını gerçekleştirmektedir.

Pirana kendi tesislerinde Funky Chairs markası ile kamp mobilyaları üretmektedir.

Avfoni.com
“Av Zamanı” sloganı ile av, kamp, outdoor alanındaki deneyimini; yenilikçi ve gelişime açık vizyonuyla bütünleştirerek, çok markalı av ve kamp marketi olarak konumlanan Avfoni, www.avfoni.com ile bulunduğu internet mağazacılığında da Türkiye’nin öncü av marketi mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.
100.000’den fazla ürünle müşterilerine hizmet veren avfoni.com aynı zamanda Türkiye’nin en popüler avcı bloğu olan avfoni blog, güncel paylaşım ve haberlerle her zaman göz önünde olan afvoni facebook ve twitter sayfaları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Avfoni aynı zamanda Türkiye’nin en büyük av ve doğa sporları mağazası ile, 500 m2’lik alanda binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunuyor.