Bizim Hikayemiz

Pirana Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. LTD. ŞTİ. markasıdır. Pirana 2007 yılında kurulmuş ve dijital reklam ve pazarlama alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2012 yılı başından itibaren avfoni.com ile av kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Pirana şu an parakende av ve outdoor sektörünün en büyük şirketidir.

2014 yılı ile Pirana yaban hayatı izleme, ekolojik çözümler, kablosuz güvenlik sistemleri ve tekstil tasarım ve üretim alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Pirana aynı zamanda pek çok ulusal e-ticaret sitesine ürün tedariği hizmeti vermektedir.

Masterlock, Keepway, Buckeyecam markalarının distribütörlüğü ise sağlanan diğer hizmetlerden biridir.

Avfoni.com

Av ve doğa dostlarının alışveriş dünyasına farklı bir soluk getiren Avfoni, dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, outdoor, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerini %80’lere varan indirimlerle sunuyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teslimat ve destekte sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen şirketlerinden olan Avfoni sahip olduğu mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyüyor.

100.000’den fazla ürünle müşterilerine hizmet veren avfoni.com aynı zamanda Türkiye’nin en popüler avcı bloğu olan avfoni blog, güncel paylaşım ve haberlerle her zaman göz önünde olan afvoni facebook ve twitter sayfaları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Avfoni aynı zamanda Türkiye’nin en büyük av ve doğa sporları mağazası ile, 500 m2’lik alanda binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunuyor.